Aicinām sākumskolas un pamatskolas vecuma klašu audzēkņus, interešu izglītības programmu grupas, darba kolektīvu darbinieku bērnus – grupas, kurās ir 15-30 bērni, sajust un iepazīt svētku maģiju Ziemassvētku darbnīcā Sajūtu parkā, kas šajā laikā tiks ietērpts svētku rotā un būs tā īstā vieta, kur kopā atskatīties uz paveikto, teikt siltu “paldies”, sajust un izbaudīt skaisto svētku noskaņu. Kopā darbošanos veicinošās aktivitātēs meklēsim pašu galveno Ziemassvētku vēstnesi un, kas zina, varbūt šis piedzīvojums vainagosies ar Ziemassvētku vecīša satikšanu!

Ziemassvētku darbnīcas aktivitātes ieplānotas gan iekštelpās, gan ārā:

  • pirmajā daļā iekštelpās piparkūku dekorēšana un novēlējumu gatavošana,
  • otrajā daļā ārā Ziemassvētku vecīša meklēšana (iespēja pievienoties arī vecākiem).

Pēc Jūsu vēlmēm, iepriekš vienojoties, Ziemassvētku darbnīcas gaita var tikt pielāgota, paredzot laiku arī pateicību, liecību, paciņu pasniegšanai u.c..

Ziemassvētku darbnīca Sajūtu parkā (Valmiera, Jāņa Daliņa iela 2) būs atvērta darba dienās 2023. gada 1. decembra plkst. 10.00/ 12.00/ 14.00/ 16.00. Tā piemērota sākumskolas, pamatskolas vecuma bērniem, interešu izglītības programmu grupām, kurās ir 15-30 bērni. Dalības maksa – 8 EUR personai.

Piesaki viesošanos jau tagad: +371 27879242. Uz tikšanos svētku maģijā Sajūtu parkā!