Informācija

DALIŅU PLUDMALE Valmieras iedzīvotājiem un tās viesiem ir viena populārākajām vasaras atpūtas vietām. Daliņu pludmale ir ideāla vieta aktīvās atpūtas cienītājiem, jo ir labiekārtoti pludmales volejbola un pludmales tenisa laukumi, bet tūrisma cienītājiem teritorijā ir izveidota atbilstoša infrastruktūra, lai nodarbotos ar ūdens tūrismu.

Vēlies izmēģināt pludmales tenisu? Paņem inventāru Sajūtu parka Atpūtas kompleksā un dodies uz pludmales tenisa laukumu Daliņu pludmalē! Inventāra noma vienai personai – 2,50/h.

Līdz ar vasaras un aktīvās atpūtas sezonas sākumu SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” (VOC) papildina piedāvājuma klāstu, piedāvājot iznomāt motorizētu plostu, kas ūdens atpūtas mīļotājiem ļaus izbaudīt gleznainos Gaujas skatus. Gan valmieriešiem, gan pilsētas viesiem iespējams iznomāt VOC plostu un nesteidzīgi izbraukt Gaujas lokus.

VOC plosts spēj uzņemt 15 pasažierus un tas ir aprīkots ar motoru, kas ļauj veikli manevrēt Latvijas garākās upes lokus. Plosts aprīkots ar jumtu, galdu un krēsliem, kā arī katram pasažierim paredzēta drošības veste.

Plosta brauciena maršruts: Cīrulīši – Daliņu pludmale. Cīrulīši atrodas 14 kilometrus augšup pa Gauju no Valmieras. Brauciena laikā iespējams izbaudīt dabas pieskārienu un vērot gleznainos Gaujas krastus. Brauciena noslēgums – Valmierā, Daliņu pludmalē. Maksimālais brauciena ilgums līdz piecām stundām.

Vairāk informācijas par plosta nomu un rezervāciju iespējams iegūt zvanot pa tālruni: +371 29224290.

Cenrādis

Plosta izcenojumi
15 vietīga plosta noma līdz 8 stundām – 300.00 eur. Ieteicamais maršruts Gaujas upē: Strenču novada “Cīrulīši” – Daliņu pludmale. Iespējams plostu transportēt un izmantot arī citās ūdenstilpnēs.

Pludmales tenisa inventāra noma

2,50/h vienai personai. Inventāru iespējams saņemt Sajūtu parka Atpūtas kompleksā.

Pludmales volejbola/tenisa laukumu noma 

Ar iepriekšēju rezervāciju (līdz 4 laukumiem) – 5,00/h

Kontakti

  Valmiera, Jāņa Daliņa iela 2
+371 27879242
sajutuparks@voc.lv

Kontaktforma

ATBALSTĪTĀJI