Informācija

“DALIŅA PLUDMALE Valmieras iedzīvotājiem un tās viesiem ir viena populārākajām vasaras atpūtas vietām. Teritorijā ir iecienītākā pilsētas peldvieta, kurā var atpūsties ģimenes ar bērniem, lai veldzētos no vasaras karstuma. Daliņu pludmale ir ideāla vieta aktīvās atpūtas cienītājiem, jo ir labiekārtoti pludmales volejbola laukumi. Bet tūrisma cienītājiem teritorijā ir izveidota atbilstoša infrastruktūra, lai nodarbotos ar ūdens tūrismu.

Līdz ar vasaras un aktīvās atpūtas sezonas sākumu SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” (VOC) papildina piedāvājuma klāstu, piedāvājot iznomāt motorizētu plostu, kas ūdens atpūtas mīļotājiem ļaus izbaudīt gleznainos Gaujas skatus. Gan valmieriešiem, gan pilsētas viesiem iespējams iznomāt VOC plostu un nesteidzīgi izbraukt Gaujas lokus.

VOC plosts spēj uzņemt 15 pasažierus un tas ir aprīkots ar motoru, kas ļauj veikli manevrēt Latvijas garākās upes lokus. Plosts aprīkots ar jumtu, galdu un krēsliem, kā arī katram pasažierim paredzēta drošības veste.

Plosta brauciena maršruts Cīrulīši – Daliņu pludmale. Cīrulīši atrodas 14 kilometrus augšup pa Gauju no Valmieras. Brauciena laikā iespējams izbaudīt dabas pieskārienu un vērot gleznainos Gaujas krastus. Brauciena noslēgums Valmierā Daliņu pludmalē. Maksimālais brauciena ilgums līdz piecām stundām.

Vairāk informācijas par plosta nomu un rezervāciju iespējams iegūt zvanot uz J.Daliņa stadiona administrācijas tālruņa numuru: +371 26173457.

Cenrādis

Plosta izcenojumi
15 vietīga plosta noma līdz 8 stundām – 300.00 eur. Ieteicamais maršruts Gaujas upē: Strenču novada “Cīrulīši” – Daliņu pludmale. Iespējams plostu transportēt un izmantot arī citās ūdenstilpnēs.

Kontakti

  Valmiera, Jāņa Daliņa iela 2
+371 27879242
sajutuparks@voc.lv
Esam atvērti katru dienu no 09:00 – 21:00

Kontaktforma
ATBALSTĪTĀJI